O mně

Vždy jsem chtěla pomáhat lidem a tím vybudovat něco svého. Dnes na této cestě jsem a dávám příležitost přidat se všem, kteří mají stejný cíl. Finanční poradenství vnímám jako poslání s cílem zvýšit finanční gramotnost a bohatství lidí v Česku. 

Chcete mě poznat?

Jmenuji se Katka Bukovská a věnuji se finančnímu poradenství, vzdělávání v oblasti financí a kariérnímu i osobnímu rozvoji. Působím především v lokalitách Praha-východ a Benešovsko, ráda za vámi ale dojedu kamkoli. Vždy jsem šla za svými sny a řídím se heslem, že všechno jde, když se chce. A já vždy chtěla mít práci, která mne bude naplňovat, být finančně nezávislá a mít díky tomu svobodu a možnost dělat v životě to, co mne baví. A proto jsem se dala na cestu podnikání v oblasti financí.

Podnikání ve finanční sféře mi umožnilo spojit mou vášeň, práci s lidmi, s mým snem, tedy vybudováním vlastní stabilní firmy. Jsem puntičkářka a vždy mi jde o perfektní výsledek, na jehož konci je spokojený klient. Svou práci dělám poctivě a mým cílem je zvýšení úrovně finančního poradenství v Česku. Finance jsou především o dobrém plánování a chytrém nastavení celého portfolia. A právě tento přístup se mi vrací v podobě dlouhodobě spokojených klientů. 

Na své práci miluji její rozmanitost i komplexnost. A znáte to, co vás baví, to vám jde, a naopak. I proto jsem dnes silná v komunikaci, propojování těch správných lidí a dlouhodobé spolupráci s nimi. Ať už jde o klienty, nebo parťáky pro business, můj cíl je vždy stejný – najít společně cestu, která nás bude bavit a splní naše (nejen finanční) potřeby.

 

Moje zkušenosti

Vzdělání

Magisterský titul v oboru andragogika (vzdělávání dospělých), bakalářský titul - řízení lidských zdrojů.

Praxe

Senior Consultant II - finančního plánování servisní organizace Partners Financial Services a.s., lektorka finanční gramotnosti.

Certifikáty

EFPA certifikáty - investice, o doplňkovém penzijním spoření, o pojištění a zajištění.

Schopnosti

Komunikativnost a empatie, pečlivost, orientace na výsledek, podnikavost, cílevědomost.

Koně jsou součástí mého života od dětství. Pořídit si toho svého byl jeden z mých splněných snů, ale také velký závazek. Koně mě naučili mít vždy finanční rezervu, myslet na budoucnost, zorganizovat si čas a mít disciplínu. I proto jsem založila vlastní jezdeckou školu, kde se kromě výcviku koní a jezdců věnuji i práci s lidmi na jejich sebepoznání právě za pomoci koní.