Kariéra v oblasti financí

Nejde o to, kde jsme dnes, ale o to, kde chceme být v budoucnu. Pokud chcete získat finanční i časovou nezávislost, máte chuť na sobě pracovat a posunout se dál, jste tady správně. Začněte svou kariéru v oblasti financí.

Proč to zkusit?

Pro koho je práce vhodná?

Pokud jste si alespoň 1x odpověděli ano, kontaktujte mě! Kariéra v oblasti financí je vhodná pro ambiciózní, pracovité, spolehlivé a samostatné lidi s motivací ke změně a chutí na sobě pracovat. Jedná se o podnikání v oblasti financí s finanční skupinou Partners. Pozice jsou vhodné pro studenty/ky, realitní makléře/ky, obchodníky/ice, učitele/ky, manažery/ky či sportovce/kyně a trenéry/ky. 

Aktuálně nabízené pozice

Stážista/ka

Pozice je vhodná pro studenty a studentky či čerstvé absolventy a absolventky. Náplní práce je stínování již zkušených obchodníků, manažerů či ředitelů firmy, tvoření prezentací či podílení se na školeních. Získáte praxi v komunikačních a obchodních dovednostech a zvýšíte si vlastní finanční gramotnost.

Finanční ohodnocení

5 000 – 30 000 Kč

Přínosy

Požadavky

Obchodník/ice

Pozice je vhodná pro každého, kdo rád pracuje osobně s novými lidmi i stávajícími klienty, má chuť jim pomáhat a naplňuje ho dlouhodobá spolupráce. Zlepšíte své obchodní i finanční vzdělání a získáte nadstandardní finanční ohodnocení. Již po šestiměsíčním zaškolení možnost kariérního růstu.

Finanční ohodnocení

20 000 – 50 000 Kč

Přínosy

Požadavky

Manažer/ka

Pozice je vhodná pro ambiciózní a komunikativní uchazeče a uchazečky, které naplňuje vedení a motivování lidí. Náplní práce je nábor, zapracování, osobnostní a kariérní rozvoj a motivace spolupracovníků. Po devítiměsíčním zaškolení možnost kariérního růstu.

Finanční ohodnocení

80 000 – 150 000 Kč

Přínosy

Požadavky

Majitel/ka pobočky

Pozice je vhodná pro zkušené uchazeče a uchazečky s praxí v oblasti financí a chutí rozjet vlastní firmu. Náplní práce je řízení pobočky, jejího chodu, zajištění spokojenosti kolegů a klientů. Tj. nábor, zaškolování lidí, jejich motivace a kariérní růst. Pokud vás tato pozice zaujala, ale nemáte 2 roky praxe nezoufejte, můžete ji získat u nás.

Finanční ohodnocení

200 000 Kč a více

Přínosy

Požadavky