Moje služby

Nenabízím produkty, nabízím svoje zkušenosti, kontakty a nadšení pro věc v oblasti financí. Propojím vás s těmi správnými lidmi a společně najdeme nejvhodnější řešení pro vaši situaci.

Finanční plánování

Život a finance jsou spojené nádoby. Jasná strategie ve financích vede ke spokojenějšímu životu. Dovolte mi být vám na této cestě průvodkyní a pojďme společně vnést do vašich financí řád.

Analýza

Na prvním setkání se vzájemně poznáme a probereme vaši aktuální situaci a představy. Stanovíme cíle a já vám nastíním možnosti, které máte.

Poradenství

Společně určíme cestu, která povede k naplnění vašich cílů. Propojím vás s mými specialisty na jednotlivé oblasti, na které se budete moci dlouhodobě spolehnout stejně jako na mě.

Katerina-Bukovska-financni-poradenstvi-servis

Servis

Jsem zde pro vás, kdykoli budete potřebovat poradit či pomoci. Záleží mi na tom, aby o vaše finance bylo dobře postaráno a vy jste mohli mít klidné spaní.

S čím vám mohu pomoci

Zajištění příjmů

životní pojištění, pojištění majetku, pojištění odpovědnosti

Zajištění dětí

úrazové pojištění, spoření na studium, stavební spoření

Bydlení

hypotéka, efektivní profinancování a rychlé splacení závazků

Penze

plnohodnotná penze a cesta k ní - penzijní spoření, renta

Pracovní příležitosti

Staňte se součástí ambiciózního týmu profesionálů s chutí vést lidi v oblasti financí, mentorovat je a pomáhat jim stát pevně na nohou.

Pojďte k nám do týmu

Pro někoho ​ nic neříkající marketingové fráze,  pro mne realita a práce snů. Podnikat ve financích je zábava, svoboda, ale i dřina, která však za to stojí. Ta správná chemie a osobní sympatie jsou v týmu důležité, proto se pojďme potkat a zjistit, jestli si máme vzájemně co nabídnout. Já osobně se řídím heslem, že zkusit se má všechno! A vy?

Nabízené pracovní pozice

Stážista/ka

Získejte první zkušenosti, kontakty a praxi v oblasti financí.

Obchodník/ice

Využijte svůj obchodní talent a finanční vzdělání.

Manažer/ka

Veďte tým lidí a získejte finanční i časovou svobodu.

Majitel/ka pobočky

Rozjeďte svůj vlastní byznys a buďte sám sobě pánem.

Osobní rozvoj s pomocí koní

Poznejte lépe sami sebe a pracujte na sobě na netradičním kurzu osobního rozvoje. Koně jsou mistry v neverbální komunikaci a odhalování skutečných emocí. Pokud jim nasloucháme, jsou tím nejúpřímnějším oknem do duše každého z nás.

Katerina_Bukovska_kone_Merlon_result

Pro koho je kurz určen?

Kurz je koncipován jako netradiční teambuilding, který díky silnému společnému zážitku pomůže poodhalit vztahy v týmu. Každý účastník získá možnost hlouběji poznat sám sebe a čelit nečekaným výzvám. Je proto vhodný především pro pracovní či sportovní skupiny, ale může být nevšedním zážitkem i pro jednotlivce, přátele a rodiny. Jednoduše pro každého, kdo má blízko k přírodě, je zvědavý a má chuť zkusit něco nového.

Co o sobě můžeme zjistit?