FAQs

Často kladené dotazy

Finance

Protože se vám to vyplatí. Svět financí je čím dál složitější a vyznat se ve všech nabídkách, změnách a formulářích není zrovna jednoduché. Vlastně je to podobné, jako když v autě potřebujete vyměnit brzdové destičky. Můžete to udělat sami? Ano. Ale rychleji a lépe to udělá váš automechanik, který destičky mění dnes a denně a je v tom profík. A stejné je to i s financemi. Pro mě jako pro finanční poradkyni je práce s finančními produkty „denním chlebem“. Ve své profesi se vyznám, sleduji aktuální nabídky a spolupracuji s celým týmem specialistů. Ušetřím vám čas i peníze, protože nabízené možnosti projdu a porovnám za vás a sestavím nabídku, která nejlépe odpovídá vašim potřebám. A to za výhodnějších podmínek, než na které byste dosáhli sami.

Vůbec nic. Moje služby jsou pro klienty bezplatné. Jak to? Je to jednoduché. Provize, které běžně dostane zaměstnanec např. banky nebo pojišťovny placený za prodej produktů, jsou vypláceny mně. Zásadní rozdíl je však v tom, že já nesedím za okénkem jedné banky a nemám žádné normy od manažerů, který produkt klientům nabízet. Díky tomu, že spolupracuji s celým trhem za stejnou výši provize, se tak rozhoduji absolutně ve prospěch klienta, tedy vás. Jsem podnikatelka a mým cílem je prosperující firma. A tu mohu vybudovat jen tehdy, když jsou moji klienti spokojeni.

S čímkoli, co se týká financí. Poradím vám v konkrétních životních situacích, třeba když potřebujete zafinancovat bydlení či vybrat pojistku. Nebo můžeme začít spolupracovat dlouhodobě. A dlouhodobá spolupráce rovná se i dlouhodobý užitek. Stanu se „osobním lékařem“ vašich financí, na kterého se můžete kdykoli obrátit, budete-li potřebovat řešit cokoli, co se financí týče. Společně vytvoříme finanční plán, díky kterému budete mít představu, na co ve svém životě dosáhnete a kdy to bude. Díky tomu získáte klid a jistotu a především, můžete si začít plnit své sny.

Pro vás. Vážně. Pracujete? Máte děti? Vlastníte běžný účet? Máte auto? Máte nebo chcete jednou mít vlastní bydlení? Chcete zhodnotit naspořené peníze? Pokud jste na kteroukoli otázku odpověděli kladně, pak jste i vy součástí finančního trhu a hodí se vám průvodce, který najde to nejvhodnější řešení vám na míru. Rozhodně neplatí, že finanční poradenství má smysl jen pro bohaté lidi s vysokými příjmy. Naopak, pořádek ve financích a dobře nastavený finanční plán je základním předpokladem, abyste se bohatými mohli stát i vy.

Kariéra

Finance musí řešit každý, a přesto v ČR využívá poradenskou službu pouze okolo 5% Čechů. Trh tak má obrovský potenciál a nabízí mnoho příležitostí pro vaše uplatnění. Jedná se o smysluplnou práci, díky které můžete pomáhat lidem splnit si životní cíle. Práce ve finančním sektoru přináší vysoké příjmy i možnost neustálého rozvoje, dalšího vzdělávání a kariérního růstu. Navíc se dostanete do mladého a pozitivního kolektivu, který se vzájemně podporuje a pro který je práce i zábava.

Máte chuť učit se novým věcem a makat na sobě? Umíte pracovat samostatně, jste ambiciózní a rádi budujete něco svého? Pak jste můj člověk! Jediný formální požadavek je středoškolské vzdělání s maturitou, zbytek už je jen a jen na vás. Pojďte se sejít a probrat, jaká pozice by vám sedla nejlépe. Napište mi, zvu vás na kafe.

 

To je na tom to nejlepší! Protože se jedná o práci OSVČ, výše vašich příjmů se bude odvíjet od vašich časových možností i pracovního nasazení. Je tedy jen na vás, kolik času a energie práci věnujete. Kolik si můžete vydělat, zjistíte v nabízených pozicích nebo mě neváhejte kontaktovat.